Hizmetler Referanslar Artı Değer İletişim Hizmet Değerlendirme Formu Organizatörlere Öneriler
TOLEDO Konferans Çevirmenliği, Organizasyon ve Danışmanlık Limited Şirketi, Ocak 2010'da uzun yıllardır birlikte çalışmakta olan, sektörde deneyimli dört konferans çevirmeni tarafından Ankara'da kurulmuştur. Şirketimiz, sözlü ve yazılı çeviri alanlarında hizmet vermektedir.

Sözlü çeviri hizmetlerimiz, konferans çevirmenliği hizmeti gerektiren her türlü etkinlikte ve tüm sözlü çeviri türlerinde, deneyimli ekibimiz tarafından sunulmaktadır. Çok dilli ve çok salonlu toplantılarda en uygun ekip oluşturularak, işverene en üst kalitede ve sorunsuz hizmet verilmesi esas ilkemizdir.

Yazılı çeviri hizmetlerimiz ise kamu kurum ve kuruluşlarının, özel sektörün, sivil toplum kuruluşlarının ihtiyaçlarına yönelik olarak profesyonel kadromuz tarafından verilmektedir.

TOLEDO çekirdek kadrosuyla verdiği yazılı ve sözlü çeviri hizmetlerine ek olarak, bir çok dilde çeviri hizmeti veren deneyimli meslektaşlarıyla da işbirliği yapmaktadır. Tüm çevirmenlerimiz, farklı üniversitelerin mütercim-tercümanlık lisans ve yüksek lisans programlarından mezun olup, Türkiye Konferans Tercümanları Derneği'nin (TKTD) üyesidir.

Ayrıca, şirketimizin çekirdek kadrosu, üniversitelerin konferans çevirmenliği lisans ve yüksek lisans programlarında da ders vererek, mesleğimizin eğitim boyutuna katkıda bulunmaktadır.

Çeviri hizmetleri için oluşturulan ekiplerin niteliği ve niceliği, müşterinin ihtiyacı doğrultusunda süre, dil kombinasyonu ve işin konusu dikkate alınarak deneyimli ve profesyonel sekretaryamız tarafından oluşturulmaktadır. Şirketimiz çalışmalarında uyum ve disiplini ilke edinmiştir. TOLEDO, gizlilik ilkesine her zaman önem vererek, iş sürecini kolaylaştırıcı bir çözüm ortağı olarak hareket etmektedir.
Giriş English Giriş